Váš košík je prázdný
  • HOME NÁBYTEK - vše pro Váš domov.
  • Doprava po celé ČR ZDARMA!

Konferenční stolky ze skla

Konferenční stolky ze skla

Konferenční stolek je významným designovým prvkem každého obývací pokoje i kanceláře. Stolek stojí zpravidla uprostřed pokoje a proto poutá pozornost. Nevhodně zvolený konferenční stolek tedy může zkazit dojem i z té sebekrásnější sedací soupravy nebo pohovky. Pokud zvolíte jednoduchý, ale přesto designově zajímavý kus, okolní nábytek tak nejen perfektně doplníte, ale podtrhnete osobitost celého interiéru. Z pohledu bytového designu by měl konferenční stolek zaujmout, mít nápad, zároveň ale nenásilně doplňovat okolní nábytek.

Jak vybrat ten správný konferenční stolek?


Z praktického hlediska by měl mít konferenční stolek správnou výšku, aby umožnil hostům usazeným v sedačce či křesle pohodlně odložit šálek na stůl. Proto byste měli věnovat pozornost výšce stolku a vybírat ji s ohledem na hloubku a sklon sedáku pohovky či křesla!

  • Máte měkkou sedací soupravu s mírným záklonem? Pak výška okolo 45 cm je pro Vás ideální.
  • Pokud sedíte na sedací soupravě téměř vzpřímeně, pak si můžete dovolit mnohem nižší stolky, ležící třeba i těsně nad zemí.
  • Nevíte si rady jakou výšku zvolit? Zlatá střední cesta z hlediska praktičnosti je ideální výška konferenčního stolku shodná s výškou sedáku pohovky či křesla.

V našem internetovém obchodě naleznete řadu výjimečných designových stolků vyrobených speciální inovativní technologií z ohýbaného skla.

Proč právě skleněný konferenční stolek?


Sklo je moderní, dobře kombinovatelné, průzračné a vzdušné. Nebude tedy příliš odvádět pozornost od výrazné sedací soupravy nebo obývací stěny a snese i velmi výrazné doplňky, kterým dá vyniknout. Minimalismus, elegance a zároveň čisté zaoblené linie, to vše dokonale splňují skleněné stolky z Home-nábytek. Nemusíte se bát, že je rozbijete, stolky jsou vyrobeny z tvrzeného skla a mají kulaté hrany, takže jsou maximálně bezpečné i v domácnostech s malými dětmi.

Skleněný stolek Colbe, funkční a praktický stolek se třemi možnostmi uspořádání.

                      skleněný stolek Colbe  colbes tolek3          stolek

 

Praktické stolky 3 v 1, variabilní sada stolků Tripod a Tapazo různých velikostí splní praktickou a estetickou funkci naráz.

         tripoli 1                 topazo1

Zaslouženou pozornost vzbudí mimořádný design skleněného stolku Olimp z jedniného kusu skla. Ukončení stolku, které bylo vytvořeno do vizuálně zajímavé podoby můžete využít na odkládání časopisů, nebo knížek.

                                                        Olimp


Skleněné stolky Amazon ve dvou velikostech v kombinaci s masivem svým nápaditým designem doplní a podtrhnou Váš styl bydlení.

 

                  11         1

Skleněný stolek Omano se zásuvkou v kombinaci ohýbaného skla s MDF nabízí další zajímavé řešení do interiéru. Zásuvka zakotvena mezi skleněnými boky stolku na první pohled vypadá, jakoby se vznášela.

                   opalbílý   opal sonoma

Designový konferenční stolek Bork výšky 33 cm čtvercového tvaru s horizontálními liniemi v kombinaci tvrzeného skla a bílého MDF snadno začleníte do moderního interiéru.

bork  Bork 30547    30555

Skleněné stolky Trio s kovovou základnou ve třech odstínech hrdě reprezentují odkládací stolky v minimalistickém provedení. Jednoduchý stolek s kulatou deskou je velmi dobře kombinovatelný s ostatním nábytkem.

 Tripod crom48208Tripod cerny8214Tripod bílý47812