Váš košík je prázdný
  • HOME NÁBYTEK - vše pro Váš domov.
  • Doprava po celé ČR ZDARMA!

Rostoucí nábytek nejen pro miminka

Rostoucí nábytek nejen pro miminka

Narození miminka je zlomová událost v každém životě rodičů. Pro miminko je nejdůležitější láskyplná péče rodičů už od samého počátku. Abychom Vám usnadnili tyto velmi důležité a krásné chvíle, máme pro Vás rodiče několik typů na velmi kvalitní dětský nábytek, který Vám usnadní péči o Vaše miminko. Bude-li miminko pobývat s Vámi v ložnici, nebo bude mít svůj samostatný pokojíček již od narození, vybavení které potřebujete se v obou případech neliší.
Základem je kvalitní dětská postýlka - nejdůležitější kus nábytku v prvním roce dítěte.

Postýlka musí být pevná, kvalitní, nejlépe i variabilní. Chcete-li pořídit postýlku aby vydržela od narození až do předškolního věku, máme pro Vás několik rostoucích postýlek, kdy díky jednoduché přestavbě na malou postel ušetříte nemalé finance, nemusíte tak ani pořizovat novou matraci.
Každá postýlka i ostatní nábytek pro nejmenší je testován a certifikován v souladu s evropskými normami. Díky tomu si můžete být jisti, že jsou naše postýlky i nábytek bezpečné a kvalitní, příznivé ke zdraví a šetrné k životnímu prostředí.

Velkou výhodou jsou 3 úrovně nastavení výšky roštu. Nejvyšší poloha je vhodná pro miminka, které se ještě sami neposadí. Jakmile se batole začne otáčet a zvedat, je načase rošt postýlky posunout o stupínek níže. Nejnižší úroveň je vhodná, když se dítě začíná stavět na nožičky.

Další výhodou některých postýlek je možnost vytáhnutí 2-3 příček z boční části postýlky. To umožní většímu dítěti vyjít z postýlky ven a opět se do ni bezpečně vrátit. Vyndávací příčky jsou zajištěny šroubky pro případ, kdyby jste nechtěli aby dítě samo opouštělo postýlku.

Postýlky s možností odejmutí celé bočnice se dají přisunout k manželské posteli, což ulehčí noční kojení. Je známo, že blízkost matky v prvních letech života vede dítě ke zdravému sebevědomí a přirozenému rozvoji samostatnosti dítěte. Vaše děťátko se k Vám může během spánku přitulit.

Miminko poroste rychle a postýlka už zdaleka nebude stačit potřebám Vašim ani děťátka. Ke každé postýlce můžete u nás také pořídit komody s přebalovacím pultem nebo bez, šatní skříně, regály, police, psací stoly, zásuvky pod postýlky i velké postele ve stejném designu. 

Přestavěné postýlky doplňte bariérkou, která omezí pád dítěte z postýlky. Dětská zábrana umožní dětem i Vám bezpečný a klidný spánek.

Rostoucí postýlka Basic pro milovníky klasického vzhledu

Pokud nechcete pořizovat do dětského pokoje hned celou kolekci a sháníte pouze samostatnou, ale kvalitní a variabilní postýlku, je Basic ideální volbou.

Rostoucí postýlku Basic s kulatými příčkami klasického vzhledu nabízíme ve dvou rozměrech - 120x60cm a 140x70cm. Postýlky Basic mají všechny výše zmiňované atributy - 3 úrovně nastavení výšky roštu, možnost vyjmutí 3 příček nebo odejmutí celé jedné bočnice.
K této kolekci postýlek patří přebalovací pult Basic s pevným dnem, který se dá použít na všechny naše postýlky o rozměrech 120x60 cm.
Přebalovací pult je velmi praktická a užitečná věc pro maminky a tatínky, kteří dbají na bezpečnost děťátka i při přebalování.

kolekcja basic2 kolekcja basic3 basic vytah

Rostoucí postýlka Iga ve skandinávském stylu 

Svěží kolekce nábytku Iga je navržena ve velmi čistém a nadčasovém skandinávském stylu.

Jednoduché tvary nábytku v bílém odstínu doplňují masivní nožičky s výraznými křivkami a kulaté úchyty v bukovém provedení. U této originální kolekce můžete měnit vzhled nábytku pomocí speciálně navržených panelů, které jsou potaženy odolnou látkou v šedém odstínu s bílými tečkami.
Čalouněné panely vypadají nejlépe v místnostech novorozenců a batolat, vytvoří v pokoji příjemnou a útulnou atmosféru, zatímco pro starší děti se spíše hodí bílý nábytek s kombinací bukového dřeva. Panely jsou plně odnímatelné a po sundání nezanechají na nábytku žádné stopy. Komfort užívání zvýší tichý dojezd dvířek a zásuvek, což umožní používání i během spánku dítěte. Maximální bezpečnost používání nábytku zaručí zaoblené hrany a kulaté úchyty.
Variabilita a funkčnost celé kolekce Iga umožní s dětmi vyrůst až do dospělého věku dítěte. 

lozczekoiga01b  11 Igabiurkoiga01c

Rostoucí postýlka Moon v moderním provedení

Kolekce nábytku Moon zaujme na první pohled netradičním vzhledem.

Velmi oblíbená kolekce Moon právem získala prestižní ocenení v nábytkářském průmyslu Diamant 2015 za vynikající zpracování, kvalitu, perfektní design a originalitu. Stříbrnou medaili -  Supermama Awards 2015, a stříbrné umístění v soutěži volba rodiče Awards 2015. Osloví převážně milovníky moderního a minimalistického stylu.

Nábytek z této kolekce umožňuje postupně upravovat, popř. vkusně doplňovat pokoj podle potřeb a věku dítěte. Například malá komoda Moon zároveň slouží i jako přebalovací pult, velkou komodu můžete doplnit větším přebalovacím pultem, který si užijete spolu s miminkem, až splní svoji funkci, můžete přebalovací pult snadno odmontovat a získáte opět klasickou komodu pro Vaše dítě. Bezúchytové provedení, tichý dojezd dvířek a zásuvek, zaoblené hrany nábytku, to vše zaručí maximální bezpečnost užívání. 

kolekcja moon3 kolekcja moon1 kolekcja moon5

Rostoucí postýlka Blanco

Rostoucí postýlku Blanco můžete po čase vyměnit za juniorskou postel Blanco 160x70 cm nebo za klasické postele Blanco různých šířek až do rozměru 140x200 cm.
Postýlky Blanco nabízíme z borovicového masivu a z MDF. Postýlky z MDF mají horní hrany opatřeny plastovou lištou, která brání kousání dítěte do hrany postýlky. "Třešničkou na dortu" bude pořízení cedulky se jménem Vašeho děťátka, aby každý viděl, kdo v postýlce spinká. Starší děti se díky svému jménu na nábytku budou cítit jedinečně. 

Výhodou rostoucí postýlky Blanco jsou opět 3 úrovně nastavení výšky roštu, možnost vyjmutí 3 příček, odejmutí jedné nebo dvou bočnic čímž získáte malou pohodlnou postel pro předškoláka. Postýlku Blanco můžete doplnit také zásuvkou na kolečkách i bariérkou. Postýlka je univerzální, hodí se ke kolekci nábytku Marseille nebo Barcelona.

blanco MDFłóżeczko-tapczanik Blanco 140x70 1 postel bl mdfbarcelona Pinio 20_01_201534399_2_3_bez cienia Pinio 21_01_201534438