Váš košík je prázdný
  • HOME NÁBYTEK - vše pro Váš domov.
  • Doprava po celé ČR ZDARMA!

Patrové postele děti milují

Patrové postele děti milují

Máte menší prostory v bytě a potřebujete místo na spaní v dětském pokoji pro dvě děti nebo pro občasné přespání jejich kamarádů? Řešení spočívá prakticky ve dvou možnostech, pořídit dětskou patrovou postel, nebo pokud nejste příznivcem vysokých postelí je tu možnost klasické dětské postele s výsuvnou přistýlkou.

Dětská postel nemusí být jen místem pro klidné spaní. Pokud je chytře navržená, poslouží zároveň jako místo na hraní, pracovní kout, úložný prostor a poskytne také soukromí. Chytrý a promyšlený design patrových postelí nabízí vždy zajímavé řešení pro malé pokoje.

Děti milují patrové postele. Lezení po žebříku je skvělá zábava a zároveň být "vysoko" umožní dítěti mít celou místnost v dohledu. Patrová postel se tak snadno stane bezpečným útočištěm před vetřelci, nebo řídícím centrem na kosmické lodi. Děti mají krásnou fantazii a představivost, zpříjemněte jim tedy ten sladký čas vhodně vybraným nábytkem.

Dvoulůžková patrová postel Jerry 

Komplexní místo pro učení, zábavu a spaní pro dvě děti a to vše na malém prostoru nabízí patrová postel Jerry. Součástí postele Jerry jsou dvě kvalitní pružinové matrace, horní postel s bezpečnou postranicí zamezí pádu dítěte z postele. Zakomponovaný psací stůl s odkládací policí a velký úložný prostor pod spodním lůžkem nadchne nejen rodiče, ale také všechny malé nezbedníky.
Neutrální odstín bílé barvy s odstínem Kongo vybízí už jen vše správně doladit a zábava může začít.

                                                

                   Jery

Patrová postel Tom

Pokud musíte v dětském pokoji skloubit až čtyři odlišné zóny na malém prostoru -  klidné místo na spaní, prostor pro ukládání oblečení, ideální prostor pro hry a ještě vymyslet, kam dát psací stůl na domácí úkoly, představujeme Vám patrovou postel Tom, která nabízí nejen efektivní využití prostoru, ale všechny tyto důležité funkce velmi dobře zastane.
Inovativní design ve stylové kombinaci neutrální bílé barvy s odstínem Kongo vytváří prostor pro děti a mládež, chlapce i dívky.

                   dignet tom_hr_ver_2

Multifunkční vyvýšená postel Mobi

Dětské multifunkční postele, jak již název napovídá, plní několik funkcí najednou. Nejčastěji je to kombinace postele, psacího stolu a úložného prostoru.

Praktická vyvýšená postel Mobi do dětského pokoje s mnoha úložnými prostory v podobě skříněk a polic je doplněna vysouvacím psacím stolem a místem pro spaní. Vyvýšená postel je určena zvláště do menších pokojů pro děti, které nemají sympatie k výškám.
Pořízením multifunkční postele vyřešíte vše potřebné na malém prostoru. Pokud Vám přeci jen nějaké místečko v pokoji zbyde, pak můžete ve stejném designu pořídit další nábytek, komody, skříně, regály nebo police. Svěží barevné provedení nábytku Mobi v kombinaci bílý lux/tyrkys anebo bílý lux/žlutá umožní sestavit pokoj pro dívky i chlapce.
 
 

                  Mobi 21